plastMaster

Наші послуги

Ремонт
мотопластика

Ремонт
автопластика

Ремонт
пластикових
виробів

Ремонт
пластикових
ємностей

Наші работи

Ми заощадимо ваші гроші та гарантуємо якість.

Наприклад, середня вартість нового бампера на ваше авто – 150-300$. На сьогодні це більше, ніж 7000 тисяч гривень. І за такі гроші доведеться ще й чекати, поки вам привезуть його з-за кордону.

Збережіть свої гроші та час. Ми заощадимо вам тисячі гривень та збережемо ваш час.

При цьому будуть відновлені всі початкові властивості бампера. Ви отримаєте гарантію на відремонтовану частину бампера, який не доведеться замінювати на дешевий китайський аналог.

Чому саме ми?

- Ми маємо великий досвід у ремонті усіх видів пластику.

- Ми здійснюємо тільки сучасні методи ремонту, якісні матеріали та обладнання з США.

- Ми зможемо проконсультувати вас та оцінити вартість ремонту навіть по телефону.

Довірте ремонт пластикових виробів професіоналам. Адже, щоб якісно провести ремонт, мало знати тип пластику та технологію його ремонту. Потрібно дотриматися технології та використати вірний інструмент, який дозволить реалізувати цю технологію у повному об’ємі. Наприклад, деякі види пластиків недопустимо нагрівати більш, ніж до 350 градусів. А при використанні в ремонті звичайного паяльника, який має температуру 500-600 градусів, пластик руйнується. Шов та навколишній матеріал стає крихким і знову необхідний ремонт. Деякі види пластиків не зварюются феном, але при цьому їх можна з’єднати паяльником при дотриманні технології. Облік та знання всіх цих нюансів і призводить до якісного ремонту пластикового виробу. І це про нас.

У ремонті пластиків ми використовуємо наповнювачі, зварювальні єлектроди необхідної марки та метод зварки АЗОТОМ обладнання виробництва США. Це дозволяє робити незвичайно міцні шви, які витримують всі необхідні навантаження. Що, в свою чергу, дозволяє нам гарантувати надійність ремонту.

РЕМОНТ
ПЛАСТИКУ

м. Київ, вул. Богатирська 1А

+38 067 375 89 39
+38 095 410 34 65

Наш новий сайт: https://plastmaster.wordpress.com/